Kickboxing – Dla Dzieci

Kickboxing choć kojarzy się głównie z dalekowschodnimi sztukami walki, wywodzi się z dwóch nurtów: amerykańskiego i japońskiego. W praktyce jest to połączenie technik boksu i karate. Kickboxing wpływa nie tylko na rozwój umiejętności fizycznych tj.: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu ale też poprawia panowanie nad stresem. W walce zarówno zadaje się bokserskie ciosy pięścią, jak i kopnięcia. Nauka podstaw kickboxingu dla dzieci odbywa się w formie bezdotykowej. Trening głównie z przyborami takimi jak tarcze i worki. Zajęcia poprawiają motorykę i sprawność dziecka, zwiększają pewność siebie.

Muay Thai – Dla Dzieci

Muay Thai to tajlandzki sport narodowy z bardzo bogatą historią sięgającą XIII wieku. Charakteryzuje się widowiskowymi technikami i wysoką skutecznością. To zdecydowanie ofensywna sztuką walki. Dorośli zawodnicy walczą wyłącznie w stójce, zadając ciosy pięściami, nogami, łokciami oraz kolanami.
Nauka podstaw muay thai dla dzieci odbywa się w formie bezdotykowej. Treningi głównie z przyborami takimi jak tarcze czy worki. Zajęcia poprawiają motorykę i sprawność dziecka, zwiększają jego pewność siebie.

Pytania i odpowiedzi

1. Jaki strój obowiązuje na treningu ?

Na trening polecamy strój sportowy: koszulka i spodenki.

2. Czy potrzebne są rękawice ?

W celu zwiększenia bezpieczeństwa treningi odbywają się w rękawicach i ochraniaczach, ale klub wyposażony jest w sprzęt sportowy dla każdego uczestnika zajęć. Nie ma konieczności przynoszenia własnych rękawic.

3. Ile trwa trening ?

Trening dla dzieci w wieku 7-11 lat trwa 1h.

Dołącz do nas już dziś! Pierwszy trening gratis!

Zadzwoń! +48 697 764 772