O nas – Fight Academy

Klub został założony 13 września 2011 roku. Fight Academy zbudowany jest na mocnych fundamentach Muay Thai i K-1. Właśnie w tych dyscyplinach zdobywamy największe sukcesy na arenie międzynarodowej. Klub tworzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, ogromną pasją i zaangażowaniem do działania. Z biegiem lat w naszym klubie pojawiły się nowe sekcje, które szybko zyskały popularność wśród adeptów Fight Academy.

Liczy się atmosfera

Dbamy o to, aby atmosfera na macie była przyjazna. Członkowie naszego klubu wiedzą, że zawsze mogą liczyć na koleżeńską pomoc. Dajemy z siebie to co najlepsze! Pełne zaangażowanie trenerów, przekłada się na każdego uczestnika treningów, co łatwo dostrzec w trakcie pobytu na sali.

Prowadzimy treningi Muay Thai, K-1, Kick-Boxingu, Brazylijskiego Jiu Jitsu, Zapasów, Cross Cardio i Judo. Zapraszamy do trenowania dzieci, młodzież oraz dorosłych, od osób ćwiczących rekreacyjnie po zawodników.

Klub bierze udział w zawodach na całym świecie. Organizujemy również sezonowe wyjazdy na obozy, zgrupowania integracyjne oraz seminaria szkoleniowe z najlepszymi zawodnikami na świecie.
Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć przygodę ze sportami walki. Każdy moment jest dobry, żeby do nas dołączyć! Zapraszamy do Fight Academy!

logo_fightacademy_rgb

Treningi Fight Academy

Dołącz do nas już dziś! Pierwszy trening gratis!

Zadzwoń! +48 697 764 772