Muay Thai

Tajlandzki sport narodowy z bardzo bogatą historią sięgającą XIII wieku. Charakteryzuje się widowiskowymi technikami i wysoką skutecznością. Muay Thai jest zdecydowanie ofensywną sztuką walki. Zawodnicy walczą wyłącznie w stójce, zadając ciosy pięściami, nogami, łokciami oraz kolanami. Dopuszczalna jest walka w klinczu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, podczas rywalizacji amatorskiej używa się m.in. rękawic bokserskich i kasku.

Treningi podzielone są na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną. Zawodnicy naszego klubu w tej dyscyplinie zdobywają najwięcej tytułów na mistrzostwach w Polsce i za granicą.

Pytania i odpowiedzi

1. Czy mogę przyjść nie posiadając rękawic i ochraniaczy ?

TAK! W celu zwiększenia bezpieczeństwa treningi odbywają się w rękawicach i ochraniaczach, ale klub wyposażony jest w sprzęt sportowy dla każdego uczestnika zajęć.

2. Do jakiej grupy mam dołączyć ?

Wybierz grupę, która będzie dostosowana do Twoich możliwości. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze sztukami walki zacznij od grup dla początkujących.

3. Na czym polega trening muay thai /k-1

Na treningach ćwiczymy poprawne wykonywanie technik. Na etapie dla początkujących zajęcia odbywają się bez sparingów. Treningi skupiają się na poprawieniu sprawności I kondycji fizycznej.

Dołącz do nas już dziś! Pierwszy trening gratis!

Zadzwoń! +48 697 764 772