Trenerzy – Treningi sztuk walki Stargard

Trener Marek Medyński
(Muay Thai / K-1)

Założyciel i prezes Klubu Fight Academy. Pasjonat sztuk walki, trener Muay Thai i K-1. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Doświadczenie na macie zaczął zbierać już jako trzynastolatek. Od dwunastu lat trener dyscyplin takich jak: boks, kickboxing, K-1, BJJ , Muay Thai. Posiada czarny pas kickboxingu. W karierze sportowej, na swoim koncie ma wiele wygranych walk turniejowych w K-1 oraz Muay Thai.

Trener Joanna Misztela
(Judo)

Trenerka Funny Judo – naszej najmłodszej grupy adeptów. Trenerka z wyjątkowym podejściem do maluchów i wieloletnim doświadczeniem na macie oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej karierze sportowej zdobyła wiele tytułów. Posiada czarny pas w judo. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Prowadzi zajęcia z ogromnym zaangażowaniem. Pasjonatka aktywnego trybu życia.

Trener Maciej Głowacki 21 lat
(Cross Cardio)

Trener grupy Cross Cardio. Dla zawodników naszego klubu prowadzi trening przygotowania motorycznego, a także trenuje młodzież i dorosłych na zajęciach rekreacyjnych. Związany z klubem od 2011 roku. Bezustannie głodny wiedzy oraz poznawania nowych tajników periodyzacji treningu. Posiada liczne certyfikaty z dziedzin dietetyki oraz metodyki treningowej. Podczas zajęć skupia uwagę na odpowiedni wzorzec ruchowy.

Trener Adam Stępnik
(BJJ)

Trener sekcji Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Przez 14 ciężko przepracowanych lat na macie zdobył ogrom doświadczenia i umiejętności, co zaowocowało otrzymaniem czarnego pasa BJJ. W swojej karierze osiągał wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Posiada doświadczenie w MMA, które wykorzystuje podczas przygotowywania swoich podopiecznych do startów.