Trenerzy – Treningi sztuk walki Stargard

Trener Marek Medyński 32 lata
(Muay Thai / K-1)

Założyciel i prezes Klubu Fight Academy. Pasjonat sztuk walki, trener Muay Thai i K-1. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Doświadczenie na macie zaczął zbierać już jako trzynastolatek. Od dwunastu lat trener dyscyplin takich jak: boks, kickboxing, K-1, BJJ , Muay Thai. Posiada czarny pas kickboxingu. W karierze sportowej, na swoim koncie ma wiele wygranych walk turniejowych w K-1 oraz Muay Thai.

Trener Joanna Misztela 25 lat
(Judo)

Trenerka Funny Judo – naszej najmłodszej grupy adeptów. Trenerka z wyjątkowym podejściem do maluchów i wieloletnim doświadczeniem na macie oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej karierze sportowej zdobyła wiele tytułów. Posiada czarny pas w judo. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Prowadzi zajęcia z ogromnym zaangażowaniem. Pasjonatka aktywnego trybu życia.

Trener Maciej Głowacki 21 lat
(Cross Cardio)

Trener grupy Cross Cardio. Dla zawodników naszego klubu prowadzi trening przygotowania motorycznego, a także trenuje młodzież i dorosłych na zajęciach rekreacyjnych. Związany z klubem od 2011 roku. Bezustannie głodny wiedzy oraz poznawania nowych tajników periodyzacji treningu. Posiada liczne certyfikaty z dziedzin dietetyki oraz metodyki treningowej. Podczas zajęć skupia uwagę na odpowiedni wzorzec ruchowy.

Trener Michał Wolański 23 lata
(BJJ)

Trener Brazylijskiego Jiu Jitsu. Sztuki walki uprawia od 2012 roku. W swojej karierze sportowej zdobył wiele tytułów na turniejach MMA I BJJ. Jego najmocniejszą stroną jest walka w parterze, doskonała znajomość technik BJJ oraz chwytów zapaśniczych. Na macie zawsze daje z siebie 100%. Poza treningami w Fight Academy, współpracuje z klubem Koch Team Szczecin. Posiada niebieski pas w BJJ.